TRENERZY FROG TEAM

ZdjęcieImię i nazwiskoTelefonE-mailMiasto
Marta Adolf 575 200 615 marta.zieba85@onet.pl Będzin
Barbara Kornafel 691 675 211 barbara@kornafel.pl Będzin, Katowice
Edyta Baran 696 014 429 dyziaczek83op.pl Bełchatów
Katarzyna Bluszcz 790 733 683 katarzynabluszcz@gmail.com Bełchatów
Paulina Kisiel 796 349 691 paulina.kisiel@wp.pl Białystok
Urszula Głowacka 606 677 022 ulag@op.pl Białystok
Marcin Kuczyński 511 869 980 azyl511@o2.pl Białystok
Patrycja Bartoszko 507 975 033 patrycja.bartoszko.1991@gmail.com Białystok
Sylwia Łukaszewicz 883 335 333 lukaszewicz.sylwia@o2.pl Białystok
Monika Michalczuk 534 760 096 monikamichalczuk@wp.pl Bielsk Podlaski
Agnieszka Pierściecka 797 848 013 apiersciecka@op.pl Bielsko - Biała
Katarina Dancikova 507 696 973 dayspalaura@gmail.com Bielsko - Biała
Justyna Głębocka 500 800 145 j-glebocka@o2.pl Bolesławiec
Joanna Dąbrowska-Kania 600 465 863 dabrowska2@wp.pl Brzeg
Magdalena Dąbrowska 668 177 192 magda-lux@wp.pl Brzeg
Katarzyna Tuńska 509 386 754 kasia.tunska@gmail.com Brzeg / Oława
Ewelina Seydak ewela_s@op.pl Bydgoszcz
Elżbieta Tomczak 530 418 294 elatomczak1@wp.pl Bytów
Aleksandra Kajdaszuk 570 009 961 a.kajdaszuk@wp.pl Chełm
Magdalena Otręba 511 207 447 magdaotreba@onet.eu Chorzów
Ilona Świerk 726 065 886 ilona.zumba@tlen.pl Chrzanów
Agnieszka Pala 728 922 565 ags87@interia.pl Częstochowa
Agnieszka Kupczak 600 887 163 agakupczak@gmail.com Częstochowa
Ewelina Wychowaniec 664 169 608 ewelina19800@poczta.onet.pl Częstochowa
Klaudia Muś 796 679 102 / Norwegia +47 463 64 327 klaudia.mus@o2.pl Częstochowa / Oslo (Norwegia)
Joanna Kubiczek 691 015 186 joannakubiczek2@tlen.pl Dąbrowa Górnicza
Wioleta Żukocińska 507 654 167 wioleta_zukocinska@wp.pl Dąbrowa Górnicza
Kaja Dalewska 507 139 271 kajadalewska@interia.pl Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice
Żaneta Sieg 785 327 626 zaneta15czl@wp.pl Debrzno
Agata Seydak 501 025 458 agatadnut@op.pl Debrzno
Weronika Wolas 792 937 173 weronikawolas@gmail.com Dobrodzień / Wrocław
Adrianna Korcz 512 800 529 korcz.adrianna@gmail.com Elbląg / Kielce
Iwona Szejda 514 300 413 szejda12@wp.pl Ełk
Joanna Zyzańska 698 673 745 joazyz@wp.pl Ełk
Kinga Harazim 507 976 339 kinga.salwik@gmail.com Garwolin / Lublin
Paweł Wojsznis 731 464 633 wojsza12@gmail.com Gdańsk
Anna Zacharek 503 567 957 time4kid@gmail.com Gdańsk
Marta Frydrychowska 507 126 173 avedrill@wp.pl Gdańsk
Anna Szczepańska 508 093 551 annavszczepanska@tlen.pl Gdańsk / PIIKKIO
Agnieszka Sochaczewska 600 934 763 ASochaczewska1991@gmail.com Gdynia
Dominika Fornalska 535 117 381 d.fornalska91@wp.pl Gdynia
Elżbieta Przygrodzka 798 879 089 elaprzygrodzka@gmail.com Gliwice
Katarzyna Redzynia +44 745 977 06 06 katarzyna.redzynia1@wp.pl Gloucester
Monika Majtyka 667 080 952 m.monika8930@gmail.com Grodków
Agnieszka Nowicka 510 125 396 agnieszka.nowicka00@gmail.com Grodzisk Wielkopolski
Karolina Żłobińska - Zakrzewska 722 098 907 k.zlobinskazakrzewska@gmail.com Grudziądz
Magdalena Marcol-Kobiela 535 200 156 magda_mk@va.pl Jastrzębie Zdrój
Sonia Kaczka - Grimm 664 804 211 kaczuszka88@interia.pl Jastrzębie Zdrój
Kinga Raducka 696 046 060 kinxx@poczta.onet.pl Jastrzębie Zdrój
Wioletta Sobina-Ryszka 604 226 593 wiolettasobina@gmail.com Jastrzębie Zdrój
Dariusz Kras 600 290 831 dariusz.kras@gmail.com Katowice
Dorota Szaniawska 784 689 958 do.szaniawska@gmail.com Katowice, Oświęcim
Aneta Heluszka 539 223 100 anetaheluszka@op.pl Kędzierzyn - Koźle
Ramona Kurelowska 783 839 311 kurelowska@interia.pl Kędzierzyn Koźle
Sandra Wyrobek 724 060 278 sandrawendzel@o2.pl Kędzierzyn-Koźle
Joanna Kłosek 519 592 631 Knurów
Izabela Mazur 792 011 187 iza_marian@op.pl Knurów
Daniel Kowalczyk 668 822 307 Kobyłka
Beata Stubba 504 237 701 ars@ars.gda.pl Kolnik
Natalia Stubba 500 227 108 nataliaszek@wp.pl Kolnik
Paula Urycka 605 620 356 paulaurycka@wp.pl Konin
Leonida Sobczyńska 781 290 382 Końskie
Daria Zawiślak 608 789 443 daria.zawislak81@gmail.com Konstatncin - Jeziorna
Katarzyna Dąbrowska 693 108 224 kate3dance@gmail.com Kościan
Magdalena Borowiec 507 507 898 m.borowiec@live.com Kraków
Justyna Górska 536 323 702 justynagorska0@poczta.fm Kraków
Agnieszka Pulchny 505 611 738 anieska_pl@tlen.pl Kraków
Agnieszka Jazłowiecka 533 587 259 aga.jazlowiecka@gmail.com Krapkowice
Anna Grodzińska 791 875 240 grodzinska.anna.84@gmail.com Krapkowice
Karina Zając 720 837 920 karinarita83@yahoo.it Kwidzyn
Ewelina Krzemińska ewelina.krupka84@gmail.com Lachowice
Magdalena Cugier 724 454 230 madzia5-90-90@o2.pl Leszno
Magdalena Jóźwiak lenajk@wp.pl Leszno
Hanna Gano 662 116 774 h.gano25@gmail.com Leszno
Joanna Wójtowicz 505 922 842 joannawojtowicz89@wp.pl Limanowa
Beata Libera 534 744 866 bea.libera@gmail.com Lublin
Paulina Kucharska 509 875 731 pkucharska94@wp.pl Lublin
Łukasz Pawlak 502 023 421 alpawlak@op.pl Lublin
Paulina Kamieńska 798 530 773 paulina.kamienska@wp.pl Lubsko
Monika Otremba 600 210 312 monikastab@gmail.com Mikołów
Sandra Poziemska 535 201 836 sandra@poziemski.pl Mińsk Mazowiecki
Ewa Radosz 500 620 503 radio4040@wp.pl Myszków
Katarzyna Rybak +47 96841431 katarzynanawrot7@wp.pl Norwegia / Oslo
Francisco Flaviano Sousa Alves +47 941 311 15 kaduogogo@gmail.com Norwegia / Oslo, Brazylia
Weronika Rakoczy 726 556 337 weronika.rakoczy@o2.pl Oborniki
Karolina Minkina 723 149 519 minkinakarolina9@gmail.com Olesno
Ewa Puszka 790 861 116 ewa_ez@interia.pl Opole
Tomasz Puszka 790 861 101 tpuszka@gmail.com Opole
Agnieszka Ochota 694 858 639 agnieszka.ochota@gmail.com Opole
Anna Domka 888 674 630 annadomka92@gmail.com Opole
Barbara Ganczarska 790 333 194 ganczarskabarbara@gmail.com Opole
Justyna Bihun 660 919 509 stysianna24@gmail.com Opole
Aleksandra Pyśk 660 410 573 a.kossakowska05@gmail.com Ostrów Mazowiecka
Katarzyna Tomaszewska 697 219 000 sztuka17@op.pl Ostrów Wielkopolski
Anna Gawlik 502 463 646 anulka331@wp.pl Ostrów Wielkopolski
Marta Grodzińska 694 967 691 grodzinskamarta@gmail.com Ostrów Wielkopolski / Poznań
Karol Kurpiewski 784 684 807 karolekkurpiewski@gmail.com Ostrołęka
Aleksandra Szwajka 514 863 063 ola.szwajka@wp.pl Ożarów Mazowiecki
Aleksandra Kunicka ola_kunicka@interia.pl Pabianice
Anna Wojciechowska 505 633 603 Parczew
Karolina Święcka 668 002 335 karolinaswiecka3@gmail.com Piaseczno
Anna Wiśniewska 503 550 498 szania10@wp.pl Piekary Śląskie
Diana Mirecka 888 992 566 dianamirecka@op.pl Poznań
Kinga Węclewska 664 048 954 kinga.weclewska@wp.pl Poznań
Karolina Wojczakowska 722 091 330 karolina.wojczakowska@vp.pl Poznań
Agnieszka Niksa 515 612 076 biuro@endorfina-polefitness.pl Pruszcz Gdański
Katarzyna Kalus 798 597 649 kasia.ibuffcio@interia.pl Racibórz
Sylwia Socha 721 526 083 socha.s@o2.pl Radom
Elena Piotrowska 606 715 690 hohotyshka87@mail.ru Radzymin
Małgorzata Szkiełka 502 554 523 m.szkielka@interia.pl Rawicz
Anetta Kotlarska 509 386 786 info@atlantis-fitness.pl Rawicz
Paweł Muchewicz 503 193 875 biuro@creativedance.pl Rumia
Sabina Piskorek 510 546 121 brak Rybnik
Weronika Kurczok 516 225 353 weronikakurczok@gmail.com Rybnik
Małgorzata Gastołek 881 316 056 bestfitclub@bestfitclub.pl Rybnik
Zuzanna Skupień 690 003 151 zuziagaszka@interia.pl Rybnik
Anna Jasieńczuk 784 265 935 anna.jasienczuk@o2.pl Siedlce
Magdalena Jastrzębska 600 240 641 madaleine62a@interia.pl Siedlce
Karolina Czepiel 883 604 006 karolka1202@o2.pl Skawina
Elżbieta Pruszko 730 240 644 elapruszko@gmail.com Sopot
Magdalena Dorobisz 533 079 707 m.dorobisz@wp.pl Sosnowiec
Agnieszka Rędzia 505 125 065 agnieszka.redzia@gmail.com Sosnowiec
Weronika Koziarz-Dygulska 662 184 613 weroni23@o2.pl Staszów
Marta Jasińska 725 115 478 martajasinska21@gmail.com Świebodzice
Aneta Bożych 697 866 181 anetabozych@wp.pl Świerzawa
Olga Drożdżal 791 980 015 oladrozdzal@wp.pl Szczecin / Poznań
Agnieszka Papież 782 948 869 papiezaga@gmail.com Tarnów
Katarzyna Noga-Pośpiech 602 383 704 kasia_noga@poczta.onet.pl Tarnowskie Góry
Tomasz Kopeć 509 901 038 tomek.ztg@gmail.com Tarnowskie Góry
Katarzyna Jałowiecka - Trybel 601 194 021 kasiajalowiecka@op.pl Tarnowskie Góry
Małgorzata Kula 792 909 844 gosia.kula@interia.pl Tarnowskie Góry
Dominika Krawczyk 795 050 716 domiinika@gmail.com Tarnowskie Góry
Kinga Włodarczyk 798 704 613 kinga.wlodarczyk5153@gmail.com Tarnowskie Góry
Oliwia Osada 789 152 624 olilka@autograf.pl Tarnowskie Góry
Lidia Rabiej 517 686 266 lidia.rabiej@gmail.com Toruń
Małgorzata Lisowska 502 130 835 mlisowska89@wp.pl Tuszyn
Kinga Ćwigoń 601 679 587 k.cwigon@gmail.com Ustka
Dorota Medwid 606 277 462 dom606@wp.pl Ustka
Katarzyna Słomkowska 730 527 005 k.slomkowska@wp.pl Ustka
Paweł Hauzner 696 351 086 hauzner5@gmail.com Warszawa
Anna Miller 513 077 138 ania13.08@wp.pl Warszawa
Agnieszka Kania 516 121 801 agnieszka.kania91@gmail.com Warszawa
Joanna Giedyk 512 347 368 j.giedyk@gmail.com Warszawa
Aleksandra Kolczyńska 533 244 014 ola@inspiral.pl Warszawa
Justyna Śmieszchalska - Kozłowska 601 290 373 smieszchalskaj@gmail.com Warszawa
Olga Jabłonowska 519 158 197 ola.jablanowska@interia.pl Warszawa
Joanna Olszewska 792 922 955 asiulek1@poczta.onet.eu Warszawa / Ożarów Mazowiecki / Pruszków
Lidia Klawikowska 888 367 100 ja.lidka@wp.pl Wejherowo
Beata Wanuszka 691 738 402 beatawanuszka@wp.pl Wieluń
Marzena Bąk 504 233 139 siwa_87wp.pl@wp.pl Wodzisław Śląski
Anna Gorczyńska 607 398 531 anna.gorczynska@o2.pl Wołomin
Paweł Zawadzki 511 646 293 pawel.zawadzki@vp.pl Wołomin
Karolina Zawadzka 512 216 232 karolina_klepacka@poczta.fm Wołomin
Natalia Zawadzka 513 688 692 nataliazawadzka@gmail.com Wołomin
Ewelina Frąckowiak 506 626 690 e.kurydlak@gmail.com Wrocław
Magdalena Szymańska 792 390 831 magdalena.szymanska24@gmail.com Wrocław
Sandra Kościańska 500 785 001 sa.koscianska@gmail.com Wrocław
Daniela Glatz 730 001 308 danielaglatz@wp.pl Wrocław / Kluczbork
Jolanta Temporale 697 544 878 jolatemporale@gmail.com Wrocław, Zgorzelec
Anna Jankowska 695 807 692 anna.jankowska89@wp.pl Września
Paulina Rostkowska 502 147 182 p.rostkowska@gmail.com Ząbki k. Warszawy
Małgorzata Szwesta 793 956 516 gosia.szwesta@gmail.com Zabrze
Angela Masłowska 508 720 535 Zabrze
Katarzyna Sadowy 690 965 231 kejti@interia.eu Zabrze
Marta Jelonek 601 628 605 martika@wp.pl Zakopane
Magdalena Gąsienica 790 200 635 madziorka98@gmail.com Zakopane
Anna Galica 517 404 262 aniagalica.ag@gmail.com Zakopane
Renata Miętus - Król 661 024 266 renikaaa04@gmail.com Zakopane
Aleksandra Jabłońska 697 501 512 aleksandra0404@yahoo.com Zielona Góra
Aleksandra Bartoszek - Gudz 512 817 718 ola.bartoszek@gmail.com Zielona Góra / Eindchoven
Natalia Ślepowrońska 513 865 363 n-ska@wp.pl Zielonka
Aleksandra Grajek 883 794 637 aleksandra.grajek@wp.pl Żyrardów
Irina Nowak 505 404 516 irinabalerina@vp.pl Żyrardów
Zuzanna Wyrodek 515 535 236 z.wyrodek@gmail.com Łazy
Katarzyna Czajkowska 790 353 879 kasiunia2a@wp.pl Łęczyca
Adrian Okoń 783 271 720 okonadrian@wp.pl Łęczyca
Kamila Czekaj 510 094 210 kamila.czekaj@gmail.com Łódź
Martyna Kopycka 516 057 847 martyna.kopycka@gmail.com Łódź
W tym serwisie w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookie. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.