KLUBY Z JUMPING FROG FITNESS

Nazwa klubuPaństwoMiastoTelefonStrona WWW
CKT Fitness PL Augustów www.ckt-fitnessclub.pl
Energy Gym PL Będzin www.energy-gym.pl
Geen Power Station Welness & Fitness PL Bełchatów
Magic Gym Fitness & Wellness PL Białystok www.magic-gym.pl
Lady Fit PL Bielsk Podlaski www.ladyfitbp.com.pl
Fitness Jumping Room PL Bielsko - Biała www.fitnessjumping.pl
Jumping Fitness PL Bolesławiec www.facebook.com/Jumping-Fitness-Boleslawiec
Granit Gym PL Brzeg www.granitgym.pl
Jumping Frog Brzeg/Oława/Skarbimierz PL Brzeg - Oława www.facebook.com/jumpingfrogbrzegskarbimierz
Jumping Studio PL Bytów www.facebook.com/jumpingstudiobytow
FIT ZONE PL Chełm www.fb.com/fitzonechelm
Jumping Frog Chojnice PL Chojnice www.facebook.com/Jumping-Frog-Chojnice
Be Positive GOK PL Czastary
Lejdis Studio PL Częstochowa www.lejdisstudio.com
Taurus Club PL Częstochowa www.taurusclub.pl
3maj4me PL Dąbrowa Górnicza www.3maj4me.pl
Strefa FIT & FUN PL Debrzno www.facebook.com/strefafitfundebrzno
Jumping Frog Ełk PL Ełk www.facebook.com/Jumping-Frog-Ełk
Studio Ruchu Kordaszewscy PL Garwolin www.kordaszewscy.pl
Top Dance PL Gdańsk www.topdance.pl
Jumping Frog Gdynia PL Gdynia www.facebook.com/jumping.gdynia
Jumping Frog Fitness Gloucester EN Gloucester www.facebook.com/Jumping-FROG-Fitness-Gloucester
3F Centrum Rozrywki PL Góra Kalwaria www.centrumrozrywki.eu
Latino Cafe PL Gostynin www.facebook.com/Lationo-Cafe
Jumping Frog Grodków PL Grodków www.facebook.com/Jumping-FROG-Grodków
Hotel Behapowiec PL Grodzisk Wielkopolski www.hotelbehapowiec.pl/12/fitness_club
FIT LADY PL Grudziądz www.facebook.com/fitladygrudziadz
Jumping Frog Głowno PL Głowno www.facebook.com/Jumping-Frog-Głowno
Dom Kultury Iwierzyce PL Iwierzyce www.gokwiercany.pl
Kopalnia Formy PL Jastrzębie Zdrój www.kopalniaformy.pl
Via Sport PL Jaworzno www.viasport.pl
Aqua Park Kalisz PL Kalisz www.park-wodny.kalisz.pl
Forma & Siła PL Katowice www.formaisila.pl
Infiniti Fitness PL Kędzierzyn - Kożle www.infiniti-fit.pl
Energy Fit PL Kluczbork www.energy-fit.com.pl
NJN Fitness Kluub PL Knurów www.klubfitness.njn.pl
Torstar Fitness Klub PL Kobyłka www.facebook.com/torstarklub
Body Bounce PL Konin www.facebook.com/bodybouncefitnessclub
Nowe JA PL Konstancin Jeziorna
NoweJa PL Konstancin Jeziorna www.noweja.com.pl
Art Fitness PL Kościan www.artfitness.pl
Siłownia Atleta PL Krapkowice www.silownia-atleta.pl
Jumping Frog Kristiansand NO Kristiansand www.jumingfrog.no
Shape Fitness & Wellness PL Ksawerów / Łódź www.shapefit.pl
Studio Tańca Alibi PL Kutno www.studiotancaalibi.pl
Gold Wellness Fitness & Gym PL Kwidzyn www.fitnesskwidzyn.pl
MAD Fitness PL Legnica www.facebook.com/MADfitnessclub
CENTRUM 48 PL Legnica www.centrum48.com.pl
Gallaxy Sports PL Leszno www.gallaxy.pl
Jumping Frog UK EN Londyn www.jumpingfrogfitness.co.uk
CUBE PL Lublin www.cube-club.pl
Szkoła Tańca Zamek PL Lublin www.taniec-pawlak.pl
Lady Fitness PL Lublin www.facebook.com/ladyfitness.lublin
Jumping Frog Lubsko PL Lubsko www.facebook.com/Jumping-Frog-Lubsko
Perfect Fit PL Mikołów www.facebook.com/PerfectFitMikolow
Passion Frog PL Milanów www.facebook.com/Passion-FROG
Aqua Fit PL Mysłowice www.aquafitclub.pl
CF Podhale PL Nowy Targ www.cfnt.pl
Jump Fit PL Opole www.facebook.com/jumpfitopole
Maximus Fitness Club PL Opole www.facebook.com/JumpingFrogOpole
Fit4Fun PL Opole www.facebook.com/instruktor.ochota
Norsk Jumping Frog Senter NO Oslo www.facebook.com/jumpingzumba
MOSIR Ostrów Mazowiecka PL Ostrów Mazowiecka www.mosir.ostrowmaz.pl
Life Fitness Club PL Ostrów Wielkopolski www.lifefitnessclub.eu
Fabryka Sylwetki PL Ostrołęka www.fabrykasylwetki.wordpress.com
Fit Energy Club PL Oświęcim www.fitenergyclub.pl
FUS GYM PL Ożarów Mazowiecki www.fusgym.pl
Centrum Odnowy Biologicznej \"Wellness\" PL Oława www.facebook.com/wellness.olawa
A.Fitness PL Parczew www.facebook.com/AnnaW.Fitness
Gemini Dance & Fit PL Piaseczno www.gemini-fitness.pl
Siłownia Formula Fit PL Piekary Śląskie www.formulafit.pl
Fabryka Fitness Club PL Pieńsk
Jumping Frog Northern Ireland IE Portadown www.facebook.com/Anna-Jumping-Frog-Northern-Ireland
Fit Form PL Poznań www.facebook.com/fitform.poznan
Trinity Fitness Club PL Poznań www.facebook.com/trinity.fitness.club
Endorfina Pole Fitness PL Pruszcz Gdański www.studio.endorfina-polefitness.pl
Perz Court PL Pruszków www.perzcourt.pl
Studio Relax Kolnik PL Pszczółki (Kolnik) www.silownia-kolnik.pl
M Boxing Gym PL Płońsk
Brooklyn Gym PL Racibórz www.brooklyngym.pl
Fitness & Jumping Frog Sylwia Socha PL Radom www.facebook.com/fitness-jumpingfrog-radom-sylwia-socha
Total Fitness PL Radom www.totalfitness.com.pl/radom
Małgosia Jumping Frog Radom PL Radom www.facebook.com/Malgosia-Jumping-Frog-Radom
Centrum Fitnessu i Fizjoterapii Sport & Med PL Rawicz www.cffsportmed.pl
Jumping Frog Rawicz PL Rawicz www.facebook.com/Jumping-frog-Rawicz
OTWARTE PL Rejowiec
CHAMPFIT PL Rembertów www.champfit.pl
Studio Fitness MAXIMUS PL Ruda Śląska www.fitnessmaximus.com.pl
Creative Dance Studio PL Rumia www.creativedance.pl
Best Fit PL Rybnik www.bestfitclub.pl
Beauty Body Center PL Rybnik www.beautybodycenter.com.pl
Jump Tramp PL Siedlce www.facebook.com/JUMP-TRAMP-Siedlce
Jumping Fitness PL Siemianowice Śląskie www.facebook.com/Jumping-Fitness-Siemianowice-Śl
Mega Fitness PL Siemianowice Śląskie www.mega-fitness.com.pl
Jumping Frog Skawina PL Skawina www.facebook.com/Jumping-Frog-Skawina
Poziom 450 PL Sosnowiec www.poziom450.pl
Factory Squash & Fitness PL Sosnowiec www.aquashfactory.pl
Centrum Body & Beauty PL Stare Babice / Zielonki www.body-beauty.pl
Very Active PL Staszów
Jumping Frog & Zumba Marta Jasińska PL Świebodzice www.facebook.com/zumbafitnessswiebodzice
Fitness Studio PL Świebodzin www.facebook.com/Katarzyna-Skowrońska-Fitness-Coach
Klub Arena PL Świerzawa www.klubarena.pl
Scorpio PL Tarnowskie Góry www.sportscorpio.pl
Strefa Ruchu PL Tarnowskie Góry www.strefaruchu.com.pl
LadyShape & Style PL Tomaszów Mazowiecki www.ladyshape.pl
Jumping Frog Toruń PL Toruń www.torun-fitness.pl
FItness Fun PL Tuchola
Hotel Jantar Studio Fitness Jantar PL Ustka www.fitness.ustka.pl
Inspiral PL Warszawa www.inspiral.pl
Hand to Hand PL Warszawa www.handtohand.pl
Dynamic Fit PL Warszawa / Marki www.dynamicfit.pl
BODY FACTORY PL Warszawa / Ursynów www.facebook.com/BodyFactoryPL
Fitness na Trampolinach PL Warszawa Mokotów www.facebook.com/fitnessnatrampolinach
Jumping Frog Wałcz PL Wałcz www.facebook.com/Marlena-ZUMBA-Jumping-Frog-Walcz
Fit Frog Fitness PL Wodzisław Śląski www.facebook.com/crazyjumpingeveryday
Forma Klub PL Wołomin www.formaklub.pl
Zwycięska Gym&Fitness PL Wrocław www.zwycieska-fitness.pl
Jumping Frog Wrocław PL Wrocław www.frogovelove.pl
Jumping Frog Wrzoski PL Wrzoski
Studio Fitness Ząbki PL Ząbki www.facebook.com/studiofitnesszabki
Fit & Fight Club PL Zabrze www.fitandfight.pl
Fitness w ARIES Hotel&SPA PL Zakopane www.facebook.com/zumba-w-zakopanem
PowerFit PL Zawiercie www.powerfit-zawiercie.pl
Strefa Tańca i Fitnessu PASION PL Zawiercie www.facebook.co/Strefa-Tańca-i-Fitnessu-Pasion
Centrum Tańca i Fitness PL Zielona Góra www.ctif.pl
Everest Fitness PL Zielona Góra www.everest-fitness.pl
Champfit PL Zielonka www.champfit.pl
Jumping Frog Żyrardów Klub Elisjum PL Żyrardów www.facebook.com/jumping-fitness-na-trampolinach-żyrardów
Olympia Fitness PL Łęczyca www.olympiafitness.pl

MAPA_FROGA_2

W tym serwisie w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookie. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.